Za 14/04/2018 12:30
KFC FLANDRIA A - GU13B 1-16

1 verslag vandaag voor beide partijen. 2 x enorme scores op het bord , zowel in de match te Merksplas als de match in Ravels tonen onze U13 spelers zich superieur, als reporter was ik zelf aanwezig op Flandria , en zag een gretige ploeg aan de slag met zeer knap voetbal: heel het plaatje klopte , passes, geleverde inspanning en afwerking, een oersterke verdediging, tot wanhoop van de andere ploeg. De hoge score is wel degelijk verdiend.
En in Merksplas deed zich het zelfde scenario voor heb ik begrepen. M.a.w. we maken vandaag 26 goals en krijgen er slechts 3 binnen , waw!!! Dit resultaat kan enkel toegeschreven worden aan de geweldige begeleiding  die onze spelers wekelijkse krijgen van onze trainers Dave en Danny. Zij mogen dan ook fier zijn op deze topprestatie van de beide ploegen vandaag. En als supporter kan je hier enkel maar van genieten …
Nog 2 weken staan er op het programma, wie dit jaar onze groep nog niet aan het werk heeft gezien, vooral komen kijken zou ik zeggen !!!

Heidi Nuyts
GU13B

© :::Filip Henderieckx::: 15/04/2018 20:59:02 V03.07